Aktuality

Vloženo: 15.3.2011 09:49

Skutečně převratný skok ve vývoji elektrických vozidlových lanových navijáků představuje nová řada navijáků TALON (Made in USA), která díky zásadním technickým změnám posunuje tyto výrobky na špici ve svém oboru. Posuďte sami, k jak pronikavým změnám dochází. Tato řada bude k dispozici až v březnu, dubnu t.r. . Dosavadní řadu EP je možno samozřejmě dále objednávat, dodávky ovšem do vyprodání zásob.

Nová řada TALON používá 2 různá chassi, 2 typy motorů a 2 druhy planetového převodu. Proti konkurenčním výrobkům mají vyšší přít.sílu a také vyšší rychlost navíjení. Jsou to první navijáky s kompletním utěsněním motoru, převodovky, vč. el. komponentů a relais. Splňují normu IP67. Vodotěsné je i nové dálkové ovládání s krouceným kabelem a zabudovaným osvětlením pro noční práci. Absolutní novinkou je solenoid (relais) VS4, také vodotěsný. Ten je umístěn v klimatizovaném pouzdře s membránami, které směrem dovnitř nepropustí vodu, ale směrem ven umožňují odpařování a tak zabraňují kondenzaci vlhkosti.

Inovace u řady SUPERWINCH TALON,u které pro el.části byla garance rozšířena na 3 roky.

 1. Kompletní utěsnění navijáku. Utěsněný motor, převodovka i elektrické komponenty včetně solenoidu. Splněny požadavky normy IP 67.
 2. Rychlý naviják s nízkým proudovým zatížením. Rychlost navijáku série TALON je 19m/s při odběru jen 75A.
 3. Dvojčinná brzda. Inovovaná 100% zátěžová brzda, která nedovolí žádné posunutí lana. Brzda je umístěna mimo buben a její teplo nemá vliv na použití syntetického lana.
 4. Speciální provedení bubnu navijáku z materiálu s vysokou pevností.
 5. Spojovací tyče vyrobené laserovým leptáním z lisovaného hliníku. Jsou aerodynamicky tvarované a snižují hmotnost navijáku. Tři spojovací tyče zvyšují odolnost a pevnost konstrukce bubnu.
 6. Chromovaná ergonomická hliníková páčka volnoběhu s jednoduchým ovládáním. Páčku volnoběhu je možné natočit v krocích po 45° pro možnost jednoduchého zabudování do nárazníku vozidla.
 7. Ergonomicky tvarované a utěsněné dálkové ovládání má zabudované LED osvětlení. Ovládání splňuje požadavky normy IP67 pro vodotěsnost a prachotěsnost – je odolné vůči vodě, sněhu, dešti a prachu.
 8. Dálkové ovládání s vinutým kabelem, který je lépe skladný a nezabírá místo. Kabel je možné natáhnout z 1,2m až na 4,5m. Utěsněný konektor má pojistku proti náhodnému vytáhnutí ze zásuvky navijáku.
 9. Nový solenoid VS4 je nejlepší solenoid na trhu. Je umístěný v odolné skříňce, je vodotěsný, ponořitelný, klimatizovaný s utěsněnými konektory.
 10. Solenoid je prachotěsný a vodotěsný – splňuje požadavky IP67. Odolá vodě, blátu, dešti, sněhu i prachu. Patentovaná klimatizační technologie zabraňuje pronikání vody a zároveň umožňuje odpařování uvnitř vzniklého kondenzátu.
 11. Solenoid má speciální gumový pružný segment, který minimalizuje vibrace a únavu materiálu. Speciální konektor odolný vůči korozi zabezpečuje pevné spojení.

Zejména odborníci jistě ocení tyto radikální kroky, které posunují opět po několika letech elektrické lanové navijáky SUPERWINCH do čela tohoto oboru. Přitom nejde jen o zvýšení přítažné síly.

Všichni budoucí uživatelé budou profitovat z jejich výkonu, spolehlivosti, bezporuchovosti a životnosti i prodloužené garance u elektročástí.

Na www.tradesystem.cz k dispozici v části el.lan.navijáky SUPERWINCH nová tabulka všech konfigurací řady TALON, s přít.silou 4,3t / 5,7t / 6,4t / 8,2t , v provedení s klasickými ocelovými lany a lanovými okny i v provedení se syntetickými lany a okny hliníkovými.

9_5_super_winch.jpgVloženo: 18.12.2009 14:40

Vzhledem k nařízení Evropské unie číslo 78/2009, týkajícího se zákazu u nově vyráběných aut, zejména terénních, mít na přední části kovové rámy a požadavku, aby všechny součásti vozidla, na něž může při srážce narazit chodec, byly pokud možno měkké - (což je dle našeho názoru požadavek poněkud problematický) předpokládáme, že nebude pravděpodobně povolováno vybavovat přední část vozu el.lanovým navijákem tak jak dosud.

Přicházíme proto vstřícně s informací, že jsme schopni nabídnout speciální velmi jednoduché řešení formou mobilního připojení navijáku, který by byl nasazován jen v případě potřeby a nebyl by trvale na vozidle namontován. Na voze by byla pouze malá část ve tvaru jäklu (nepřesahující obrys masky), na který by kolébka základu navijáku byla dalším jäklem nasunuta a zajištěna. Elektrické spojení jednoduchou spec. zásuvkou.

Náklady na mob. kolébku by nepřekročily náklady na pevné uchycení. Možné prakticky na všechny offroady či užitková vozidla.

Jsme připraveni poskytnout bližší informace, resp. bude možné shlédnout naviják s mob. kolébkou v našem show-roomu.

Příklad viz foto vozu Mitsubishi L 200 ,zde ovšem ještě  s ochranným rámem a foto jaklu -protikusu bez navijáku.

mobilni_navijak_detail mobilni_navijak_maska_1
Vloženo: 21.5.2009 07:55

vimeJako výhradní zastoupení společnosti V.I.M.E. Industrial, jednoho z významných renomovaných světových výrobců elektrických a hydraulických vozidlových lanových navijáků provádíme v souvislosti s celkovou hospodářskou situací cenovou úpravu s cílem maximálně ulehčit našim odběratelům možnost investování do kvalitních výrobků oboru navijákové techniky.

Věnujte proto prosím pozornost novým cenám a přijměte naše ujištění o tom, že úprava cen nemá naprosto žádný vliv na technické parametry, výkony a  na kvalitu výrobků V.I.M.E. Industrial.

Vyžádejte si po prostudování tech.parametrů v tabulce výrobků V.I.M.E. kliknutím konkrétní cenovou nabídku, která Vás jistě příjemně překvapí. Ujišťujeme Vás, že Vaší případné objednávce budeme věnovat maximální pozornost a těšíme se i na Vaše dotazy.
Vloženo: 8.1.2009 15:24

Elektrický lanový naviják pro náročné použití SUPERWINCH EP 16.5 ve 24V s přítažnou silou 7 484 kg v 1. posici lana (možno dodat i ve 12V) za velmi zajímavou zaváděcí cenu z pohledu výkonu 37.232,- Kč (bez DPH), vč. lana s hákem, lanového okna a dálkového kabelového ovládání. Doporučuje se objednat i spec. zákl.desku za zvl. příplatek. Podrobnosti viz část el. lan. navijáky SUPERWINCH.

ep_16_5 predni-montaz

EP 16.5

Speciální OFF-ROAD naviják SUPERWINCH ATV 3000 12V určený zejména pro čtyřkolky, vč. všeho příslušenství a mont. pomůcek pro připojení s přít. silou 1361 kg za cenu kompletu 11.900,- Kč (bez DPH). Možno použít i pro jiné aplikace použití, event. dovybavit klasickým dálkovým kabelovým ovládáním. Podrobnosti viz část el. lan. navijáky SUPERWINCH.

ATV3000

ATV 3000

Extrémně výkonný samovyprošťovací naviják COME UP DS – 9,5 12V s přít. silou 4 309 kg v 1. posici lana. Dodávka vč. lana s hákem, lanového okna a dálkového kabelového ovládání. Podrobnosti viz část el. lan. navijáky COME UP.

DS 9.5 DS 9.5i

ds-9_5 ds-9_5i

DS 9.5                DS 9.5i
Vloženo: 18.12.2008 16:00

Po úspěšném ukončení dlouhodobých CE zkoušek můžeme jako výhradní zastoupení fy TECHNAMATION /  V.I.M.E.  nabídnout kvalitní šnekový vozidlový el. lanový naviják řady ZEL / 12V / 24V

ze03

velmi vhodný nejen pro odtahovou službu, nýbrž také pro těžší offroad vozy. Parametry a další tech. údaje viz. část elektrické lanové navijáky / TECHNAMATION / V.I.M.E. Pro prvních 100 kusů byla stanovena zaváděcí cena bez DPH 35.000,- Kč   vč. lan. okna a dálk. ovládání, bez přísl. (12V).

Cena ve 24V provedení je 36.000,- Kč, vč. lan. okna a dálk. ovládání, bez přísl. Jako příslušenství dále nabízíme základovou desku za cenu 2.800,- Kč, přítlak lana za cenu 3.300,- Kč a lano s hákem 10mmx24m za cenu 2.200,- Kč (ceny bez DPH).

Oceňte robustnost šnekové konstrukce!

NEVÁHEJTE - VOLEJTE - FAXUJTE - MAILUJTE - VYZKOUŠEJTE !!!


Zobrazit archiv aktualit


Copyright © Tradesystem a.s.Ochrana osobních údajů      Tvorba www stránek Winternet